O firmie

TOMSYSTEM - MASZYNY, JAKICH DOKŁADNIE POTRZEBUJESZ

TOMSystem to producent maszyn przemysłowych najwyższej jakości, precyzyjnie dostosowanych do potrzeb Klientów. Produkujemy wypalarki CNC, urządzenia przesiewające, kruszarki i inne maszyny do przerobu materiałów sypkich. Wykonujemy usługi obróbki i spawania metali oraz wypalanie elementów metodą CNC. Zajmujemy się także budową hal przemysłowych, doradztwem, kompleksową realizacją inwestycji oraz wszelkimi zagadnieniami związanymi z automatyką przemysłową.

Oferujemy całkowicie polski produkt tworzony przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę inżynierską. Klienci TOMSystem cenią sobie naszą rzetelność, terminowość, innowacyjność i niezawodność. Nasza siedziba mieści się w Koninie, ale nasz sprzęt trafia do pracowni i hal w całym kraju oraz w wielu zakątkach Europy.

JESTEŚMY WIODĄCYM PRODUCENTEM WYPALAREK CNC PLAZMOWYCH I GAZOWYCH.

To najlepsze na rynku urządzenia sterowane numerycznie przeznaczone do termicznego cięcia blach. Wykorzystanie w nich wysokiej temperatury plazmy pozwala przeciąć wszystkie materiały przewodzące prąd elektryczny. Produkowane przez nas wypalarki znajdują zastosowanie w przedsiębiorstwach branży metalowej. Zwłaszcza w tych, zajmujących się tworzeniem konstrukcji stalowych, produkujących maszyny, urządzenia oraz elementy metalowe. Każde urządzenie sterowane numerycznie tworzone jest wedle potrzeb i parametrów wskazanych przez Klientów..

TOMSYSTEM TO TAKŻE USŁUGI I REALIZACJE, KTÓRE ŚWIADCZYMY CZERPIĄC Z BOGATEGO DOŚWIADCZENIA NASZEJ KADRY.

Klienci mogą liczyć na nasze wsparcie, doradztwo i zaangażowanie w takich sytuacjach, jak:

URUCHAMIANIE URZĄDZEŃ CNC

OBRÓBKA I SPAWANIE METALI

ROZDZIELNIE, INSTALACJE I SERWIS AUTOMATYKI PRZEMYSŁOWEJ

WDRAŻANIE NOWYCH TECHNOLOGII

KOMPLEKSOWA REALIZACJA INWESTYCJI

GŁÓWNYMI ODBIORCAMI MASZYN I URZĄDZEŃ OFEROWANYCH PRZEZ FIRMĘ TOMSYSTEM

SĄ PRZEDSIĘBIORSTWA ZAJMUJĄCE SIĘ SZEROKO ROZUMIANĄ PRODUKCJĄ KONSTRUKCJI STALOWYCH

ORAZ SORTOWANIEM MATERIAŁÓW W RÓŻNYCH DZIEDZINACH DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ.

CO NAS WYRÓŻNIA?
  • Doświadczenie - nasz zespół tworzą wykwalifikowani specjaliści, którzy mają za sobą setki realizacji,
  • Elastyczność - wszystkie produkty tworzymy wedle wytycznych i potrzeb klientów. Jesteśmy w stanie dopasować realizację do każdych warunków,
  • Terminowość - gwarantujemy wykonanie wszelkich prac i usług w umówionym wcześniej terminie,
  • Innowacyjność - jesteśmy otwarci na nowinki technologiczne, które z powodzeniem stosujemy w naszych produktach,
  • Niezawodność - nasze maszyny słyną z długoletniej sprawności i wydajności,
  • Rozpoznawalność - nie jesteśmy anonimową firmą. Mamy ugruntowaną renomę na rynku lokalnym i krajowym, a coraz częściej współpracujemy z firmami z zagranicy. 
HISTORIA FIRMY

TOMSystem działa na rynku od 2010 roku. Początkowo skupialiśmy się na produkcji urządzeń używanych w przemyśle materiałów sypkich takich jak węgiel, żwir, kruszywa czy odpady. Do dziś do najważniejszych produktów przez nas oferowanych należą wypalarki, urządzenia przesiewające, kruszarki, workownice, przenośniki taśmowe, podajniki itp. Tworzymy całe linie technologiczne do przeprowadzania automatycznego procesu sortowania surowców. Jednym z filarów naszej firmy jest produkcja wypalarek CNC. Klienci cenią te urządzenia za jakość i niezawodność. Od 2016 roku oferujemy także tworzenie hal przemysłowych oraz kompleksową realizację obiektów. Chętnie doradzimy, podpowiemy i wyjaśnimy wszelkie zagadnienia związane z naszą ofertą. Służymy radą i cennym wsparciem w zakresie działania maszyn przemysłowych i wdrażania technologii.