Produkcja maszyn

WYCINARKI  CNC

Innowacyjne urządzenia sterowane numerycznie produkowane, aby sprostać oczekiwaniom klientów,

służące do wycinania elementów z blach metalowych, głównie stalowych,

sterowane z poziomu pulpitu sterowniczego, dostępne w wielu możliwych konfiguracjach

Wycinarki

WYCINARKI PLAZMOWE

PRZESIEWACZE WIBRACYJNE

SŁUŻĄCE DO PRZESIEWANIA FRAKCJI GRUBO, ŚREDNIO ORAZ DROBNOZIARNISTYCH.

Rozdzielają mieszanki nadawy na frakcje. Idealnie nadają się do odsiewania niepożądanego miału. Charakteryzuje je duża wydajność, solidność wykonania, a także regulacja wielkości odsiewanych frakcji. Zaprojektowane są z myślą o intensywnej eksploatacji.

SORTOWNIE

Urządzenie niezawodne, mamy kilkuletnie doświadczenie w branży projektowania przesiewaczy do węgla, urządzenia kompaktowe mobilne, łatwe w obsłudze, niestanowiące problemów przy eksploatacji, możliwość sortowanie węgla w każdym rozmiarze frakcji.

Możliwość sortowania kruszyw kopalnych, świetnie się sprawdza w zakładach przetwórstwa, możliwości konfiguracji z innymi urządzeniami np. taśmociągi kruszarki, małe zużycie energii elektrycznej, wysoka skuteczność przesiewania.

Nasze przesiewacze znajdują coraz częstsze zastosowanie w procesach recyklingu, począwszy od sortowania materiałów odpadowych komunalnych, odpadów pobudowlanych, odpadów szkła, drewna i innych materiałów sypkich.

PRZENOŚNIKI TAŚMOWE

Urządzenia służące do transportu kruszyw, minerałów, materiałów sypkich, materiałów nieregularnych czy odpadów z punktu A do punkt B. Mają długość od kilku do kilkudziesięciu metrów. Dostępne są w różnych konfiguracjach technicznych, produkowane aby sprostać najbardziej wymagającym klientom.

Urządzenia stosowane do kruszenia minerałów i materiałów kruchych o małej i średniej twardości, jak np. węgiel, kreda, wapień, sól, szkło, cegła oraz wszelkie odpady gruzowe. Można ich także używać do kruszenia materiałów twardych, ale po wstępnym rozdrobnieniu.

Połączenie właściwości kruszarek i przesiewaczy. Urządzenie najpierw kruszy minerał czy materiał, a następnie odpowiednio rozdziela go na odpowiednie frakcje.

Kompleksowo realizujemy projektowanie, produkcje i montaż obiektów przemysłowych dla naszych potencjalnych Klientów.