USŁUGI

Projektowanie maszyn i urządzeń

Oferujemy projektowanie i budowę maszyn w zakresie wypalarek plazmowych, maszyn sortująco – przesiewających, maszyn transportowych i wszelakich innych urządzeń.

Projektowanie układów automatyki przemysłowej i domowej

Planowaliście państwo zrobić inteligentny dom ? A może inteligentny ogród, a może inteligentna działka ? Lub inteligentną firmę ? Dla Nas nie ma ograniczeń, wszystko opieramy o najwyższej klasy urządzenia i aparaturę przemysłową we wszelakich zastosowaniach, począwszy od najdorodniejszych zleceń po duże projekty przemysłowe.

Doradztwo techniczno – inwestycyjne

Zastanawiacie się Państwo nad pewną inwestycją, a do tej pory nie otrzymaliście fachowej i wyczerpującej odpowiedzi na nurtujące Was pytania ? Sądzimy, że miło będzie Nam się poznać na spotkaniu i omówieniu szczegółów związanych z Waszymi planami inwestycyjnymi, a z Naszej strony zapewniamy pełną fachowość, rzetelność i profesjonalne podejście do klienta.

Usługi ślusarsko – spawalnicze

Oferujemy usługi spawalnicze, ślusarskie, wycinamy plazmowo CNC, wycinamy laserowo, toczymy, frezujemy, zaginamy na prasach krawędziowych i świadczymy wiele innych usług dla Naszych klientów w branży metalowej.

Wynajem pracowników (ślusarze, spawacze, monterzy)

Wszyscy dobrze wiemy, że obecnie największym problemem jest niedobór pracowników w wielu branżach. Dla Nas to nie problem. Jeśli poszukują państwo pracowników, kompleksowych ekip spawaczy, ślusarzy, monterów, elektryków, automatyków, wraz z osobami kierującymi, zgłoście się do Nas. Naszym mottem przewodnim jest zadowolenie klienta i świadczenie usług na najwyższym poziomie. Nasi pracownicy są przeszkoleni, posiadają wymagane uprawnienia, narzędzia i środki transportu. Zapraszamy do współpracy.