Usługi

URUCHAMIANIE URZĄDZEŃ CNC

Urządzenia sterowane numeryczne wymagają pewnej wprawy i doświadczenia przy ich obsłudze. Dlatego nie zostawiamy naszych Klientów samych sobie. Oferujemy pomoc przy uruchomieniu i korzystaniu z wyprodukowanych wycinarek

OBRÓBKA I SPAWANIE METALI

Oferujemy szeroki wachlarz usług związanych z obróbką metali:
– Spawanie elementów konstrukcji stalowych,
– Obróbka skrawaniem,
– Wypalanie elementów na wypalarce plazmowej CNC 1500×3000,
– Frezowanie elementów na frezarce CNC 500×600,
– Projektowanie elementów i kompletnych urządzeń,
– Pomoc przy produkcji maszyn i urządzeń,
– Kompleksowa realizacja zaprojektowanych elementów i części do maszyn i urządzeń.

ROZDZIELNIE, INSTALACJE I SERWIS AUTOMATYKI PRZEMYSŁOWEJ

Produkowane przez nas urządzenia wyposażamy w układy elektryki i automatyki. Dokładamy też do istniejących aplikacji układy sterujące oparte o sterowniki PLC, układy pneumatyki i hydrauliki. Wdrażamy układy sterowania sekwencyjnego dla ciągów technologicznych i produkcyjnych. Współpracując z wieloma firmami na rynku zdobyliśmy szerokie doświadczenie w tej dziedzinie.

WDRAŻANIE NOWYCH TECHNOLOGII

Zupełnie nowe rozwiązania technologiczne wymagają wsparcia i doradztwa doświadczonych fachowców. TOMSystem zajmuje się wdrażaniem technologii związanych z przesiewaniem i sortowaniem materiałów sypkich, a także produkcji elementów metalowych opartej o wypalarki CNC.

KOMPLEKSOWA REALIZACJA INWESTYCJI

Firma planuje wdrożenie nowej technologii? Warto skontaktować się z nami. Profesjonalnie przygotujemy i przeprowadzimy cały proces. Dzięki temu inwestycja szybko i płynnie będzie mogła być realizowana. Zachęcamy do zgłoszenia się do nas poprzez formularz kontaktowy.